Разом сильніші

Від початку війни на сході України у Дніпровському військовому шпиталі лікуються поранені бійці. Медичного персоналу не вистачає на усіх пацієнтів, тому на допомогу прийшли волонтери. Ольга Сігорьова – одна з них. Коли розпочалася війна вона почала шукати можливість хоч якось допомогти нашим хлопцям та дівчатам виборювати свободу України. Бо, говорить, неможливо було сидіти вдома спокійно. Спочатку збирала допомогу у супермаркетах. У 2015 вже прийшла до шпиталю. Попервах, згадує, було трохи складно. Бо не розуміла як себе поводити з бійцями. Та й взагалі, бачити таку кількість поранених було дуже боляче. Після своєї першої зміни, згадує, вона прийшла додому і не могла ні з ким розмовляти. Та все ж, Оля добре розуміла, що повинна бути сильною аби підтримувати наших героїв.
У шпиталь небайдужі люди почали приносити допомогу для української армії. Відвозять на передову її волонтери. Одного разу доставляла гуманітарку і Оля. Згадує, опинившись на нулях, добре зрозуміла, що таке війна. Але там вона відчувала себе як ніколи захищеною, бо на власні очі побачила силу наших солдатів, їхню безмежну жагу до перемоги.
Волонтери, на думку Олі, це лише посередники між народом та армією. Головна заслуга все ж людей, які передають допомогу хлопцям та дівчатам на передову. Якби ми не об’єдналися, нам би складно було вистояти цю війну. Ми прокинулися, вважає Оля. І разом ми виборемо свободу для України!