«Рекламна кампанія в розпалі» або «Юлінька-бунтарка починає чергове «повстання»»

 

Багато політологів передбачили, що Юля Тимошенко спробує виграти президентські вибори 2019 року шляхом такого собі «повстання». І тут вона знайшла чудовий спосіб зібрати купку людішек, які б лобіювали її інтереси. Обрала тему, на перший погляд, досить виграшну. Старує опалювальний сезон, підвищують ціну на газ. Чому б й не пообіцяти населенню, що вона стане рятівницею? І от вона закликає українців вийти на, так званий, «Всеукраїнський рух за скасування підвищення ціни на газ для населення».

Тільки от цілі цього збору у кожного свої. Для учасників мітингу – це надія не сплачувати більше за блакитне паливо, а для Юліньки – можливість сісти у президентське крісло. Бо люди – це шалена сила, як показала історія Помаранчевої революції та Революції гідності.

Тимошенко вже має шикарний досвід «як швидко та ефективно стати псевдогероїнею». Під час Революції гідності, завдяки продажним ЗМІ, відбулася підміна героїв. Хто з українців знає про людей, які реально днями та ночами відстоювали свободу? Лише ті, хто там був, знають правду. Для «диванних» патріотів та байдужої маси, героями Майдану вийшли ті, хто торгував обличчям перед камерами, поки на Грушевського гинули люди. І Юля яскравий приклад того, як можна пропіаритися на чужій крові.

А саме сполучення «Тимошенко — газ» чомусь лише у невеликої кількості людей асоціюється з розкраданням країни.

Чомусь більшість забула як вона у 1996 році передала частину російського природного газу фірмі United Energy International Limited, перш ніж цей газ буде поставлений споживачам в Україні. Юлінька була тоді президенткою так званої «корпорації» «Єдині енергетичні системи України». Насправді, ніякої «корпорації» не існувало. Це підприємство було зареєстроване як акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Промислово-фінансова корпорація «Єдині енергетичні системи»». Тобто, «корпорація» — це не форма підприємства, а лише назва. Але назва, яка допомогла Юлі включити в число учасників договору «United Energy International Limited» типу як «корпоративного члена». Таким чином, була впроваджена схема поставок газу United Energy international Limited. А далі ЄЕСУ починає купувати цей же газ вже не у Газпрому, а United Energy International Limited. Тобто, Юлінька перепродала газ самій собі! А хто за це розрахувався? Звичайні українці…

Чомусь більшість забула про її шикарну формулу розрахунку ціни на газ, за якою вони на пару з Путіним рахували всю ніч у 2009 році вартість газу для України. І так нарахували, що вартість газу зросла вдвічі. І… знову питаннячко! Хто за це розрахувався? Знову ж таки, звичайні українці.

Ну, а тепер давайте, виходьте на мітинги під Юлькіним поводирством, допоможіть їй дограбувати країну.