Агіт-кампанія на крові

 

Юлія Тимошенко продовжує грати у свої брудні піар-ігри. Цього разу для агітації своєї персони на президентських виборах вона використовує тему війни.

От вона красується з якимось батальйоном «Батьківщина» .  Говорячи, що це 34 батальйон 57 бригади.

На що 57 окрема мотопіхотна бригада на своїй офіційній сторінці у Фейсбук відповідає, що немають жодного відношення до «Батьківщини».

Та демонструють справжній шеврон 34 батальйону, на перевагу Юлькіному цирку.

 

 

Далі Юлінька використовує фото з передової бійця батальйону «Азов» Олексія Лисенко у газеті «Центральна Україна», яку випускає партія «Батьківщина». Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє сам Олексій.

«Я, екс-доброволець батальйону Азов, НЕ підтримую ЇЇ політсили І НЕ ДАВАВ ДОЗВОЛУ НА ВИКОРИСТАННЯ СВОЄЇ ФОТОГРАФІЇ В ЇЇ ПОЛІТИЧНІЙ АГІТАЦІЇ. Шеврон «Азов» для мене сакральна річ, омита кров’ю моїх побратимів, які не повернулися з фронту. Йому не місце поряд з гаслами проросійської партії «Батьківщина».»

Олексій Лисенко родом з Криму.  Коли його рідне місто Сімферополь захопили російські бойовики, добровольцем пішов на фронт.

«Разом з побратимами ми боролися за Україну в Маріуполі, Мар’їнці і Широкине. Ми воювали за Націю і її майбутнє. І я не збираюся терпіти, щоб будь-які політичні пройдисвіти та мерзота піарилися за рахунок наших імен. Тим паче такі люди, як Тимошенко.»

Андрій вимагає від Тимошенко публічних вибачень у вигляді відео-звернення.

Це не перша спроба Тимошенко пропіаритися на крові. Наприкінці жовтня партія «Батьківщина» використала волонтерську діяльність Сергія Притули. Обурений Сергій так прокоментував це на своїй сторінці у Фейсбук:

«Штаб ВО «Батьківщина» Волинь замість того, щоб перекинути мені трохи грошей на Армію, вбухав їх у рекламу абсолютно маніпулятивного допису з поєднанням моєї пики і свого політичного бренду. Якісь г*ндони вирішили попіаритись на фоні 5-ти років моєї волонтерської діяльності. Чуєте ви, «сердечники». Ви що собі дозволяєте?»