Проекти

Сильні. За незалежність. Віктор Міщук "Анархіст"
Віктор Міщук "Анархіст" від початку війни допомагає фінансово нашим захисникам. За професією він - стоматолог. Дізнавшись, що у зоні бойових дій функціонує волонтерська стоматологія, почав їздити на фронт лікувати зуби бійцям. Намагався змінити країну і у себе вдома, будучи депутатом Ратнівської селищої ради. Та там стикнувся з байдужістю більшості людей.
Інтерв’ю з фронтменом гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергієм Танчинцем
Про стан сучасного українського музичного простору, необхідність популяризації української музики задля відродження української культури і нації. Та про важливість підтримки від рідних людей
Президентські вибори в Україні 2019: батл медіа
Більшість українських ЗМІ мають власників та лобіюють їхні інтереси, створюють позитивний імідж певним політикам, та знищують так званими «скандальними розслідуваннями» їхніх опонентів. Президентські вибори в Україні 2019 стали таким собі батлом медіа, на меті якого – привести до влади свого кандидата.
Бідна країна - багатий президент: наскільки Порошенко збагатився за 365 днів
Хоча в Україні влада говорить про те, що економіка країні продовжує зростати, але реальність такова - частина українців знаходиться за межею бідності. Цікаво й те, що чинний президент продовжує збагачуватися
Відродження
У звільнених містечках мешкає великий відсоток проросійськи налаштованих людей. Українська культура у Слов'янську розвивається лише за рахунок небайдужих людей, які люблять свою країну.
Президентські вибори в Україні: розквіт політичного популізму
З метою отримання популярності під час виборчої кампанії кандидати використовують гучні, епатажні обіцянки, мета яких – медійний ефект. Ефективність таких обіцянок мінімальна, тому що більшість кандидатів або не планують їх реалізовувати, або вони, навіть у випадку перемоги, не будуть в змозі втілити це у життя.
8 березня - це про рівні права, а не про квіточки
У розвинутих країнах цей День - нагадування про проблеми гендерної дискримінації. В Україні ж прожовжують наслідувати традиції СРСР.  Ми усіма способами намагаємося позбавитися радянщини, але вона, на жаль, продовжує жити у свідомості. Допоки люди не почнуть сприймати 8 березня як День боротьби за рівні права, а не квіткове свято.
Сильні. За незалежність. Марек Нісума
Марек Нісума волонтер з Естонії. Від початку війни на сході України його країна допомагає українським бійцям виборювати свободу, а населенню – вижити в умовах розрухи. Збирають все, що можуть: одяг, дитячі іграшки, медичне обладнання, гроші, які йдуть на допомогу військовим та мешканцям прифронтових містечок.
Незаконне збагачення поза Конституцією: що про це думають українці
Конституційний суд відмінив важливу статтю у КК України, за якою притягували до відповідальності корупціонерів. Які зміни це принесе у суспільство? Як відреагує світова спільнота?
Сильні. За незалежність. Андрій Білоног "Санітар"
Андрій Білоног "Санітар" з 2014-го року їздив на фронт у якості волонтера, воював у складі добровольчого підрозділу. Помітивши, що у прифронтовій зоні відсутнє медичне обслуговування для населення, відкрив волонтерську службу "Медекс". Яка об'єднала десятки лікарів з усієї України, які, у вільний від основної роботи час, приїжджають у прифронтові населені пункти аби надати допомогу місцевим.